Урочисте відкриття Тижня права

imgonline-com-ua-Resize-HcjBVxu8dIZcKEX

02 жовтня 2017 року, на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулось урочисте відкриття Тижня права до Дня юриста на засіданні Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

Увага! Оновлено склад Координаційної ради молодих юристів

1

Згідно з наказом Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області від 03.08.2017 № 760/8 було оновлено склад Координаційної ради молодих юристів. Особливістю затвердженого складу Координаційної ради стала велика кількість у якості почесних членів провідних фахівців у галузі права області. 

VI з’їзд представників Координаційних рад молодих юристів

Фото КРМЮ

12 серпня 2017 року в м. Одеса за підтримки Міністерства юстиції України пройшов VI з’їзд представників Координаційних рад молодих юристів при головних територіальних управліннях юстиції в областях та м. Києві. В заході взяв участь голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області Фархадов Фархад.

Семінар на тему: Господарські договори

5

25 лютого 2016 року на базі Центральної міської бібліотеки за участі членів Координаційної ради молодих юристів при ГТУ юстиції в Дніпропетровській області відбувся семінар-інтенсив на тему “Господарські договори”. Спікерами на семінарі були адвокати ЮК “Ассирія”, які розповіли студентам-правникам про практичні аспекти складання господарських договорів, їх аналізу, а також застосування на практиці. 

АНОНС: 25 лютого – семінар на правову тематику

1

25 лютого 2016 року о 15-00 у Центральній міській бібліотеці (вул. Леніна, 23) відбудеться семінар-інтенсив на тему: “Господарські договори: про що не пишуть у підручниках” (тривалістю 3,5 години). Семінар проводитиметься Адвокатською Компанією “АССИРІЯ”. 

Всеукраїнська зимова правнича школа 2016

школа

Дата проведення: 02-07 лютого 2016 року. Організаторами Школи є Координаційна рада молодих юристів України при Мінюсті, Європейський університет за підтримки Міністерства юстиції України.

Семінар на тему: «Запити, звернення, петиції: звертаємося до державних органів правильно»

zvernenna

24 вересня 2015 року о 16:00 у ГТУ юстиції у Дніпропетровській області відбудиться семінар, на якому студенти-правники обговорюватимуть практичні аспекти подання запитів на публічну інформацію, звернень та петицій. Кожен учасник, який не мав досвіду подання відповідних звернень або запитів матиме змогу скласти такий документ, який буде перевірений на відповідність вимогам законодавства фахівцем з управління юстиції.

V Всеукраїнська зимова правнича школа

школа

Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області запрошує на V Всеукраїнську зимову правничу школу, яка відбудиться з 3 по 8 лютого 2015 року.

VI Міжнародна наукова конференція

F18GUUODBGY

Запрошуємо Вас взяти участь у VI Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасний стан і перспективи розвитку держави і права», яка відбудеться 12-13 грудня 2014 року на базі Палацу студентів.  

Семінар з трудового права

UtAbvnqwW74

28 жовтня о 19.00 у «Коворкинг 365», 2 поверх бізнес-центру «Куб» по вулиці Набережна Перемоги, 26-б відбудеться безкоштовна лекція з трудового права на тему: “Як боротися з несправедливістю роботодавців”  


Все права защищены © 2020 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: Wordpress