Лекція у Кривому Розі

Lekts_480x360

10 лютого 2015 року у Криворізькій загальноосвітній школі №78 була проведена лекція для учнів 8-11 класів на тему “Правила спілкування зі співробітниками міліції. Адміністративне затримання. Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх”.

У ході лекції було проведено роз’яснення для учнів про права та обов’язки неповнолітніх, а також про заходи, що можуть застосовуватися до неповнолітніх за вчинення адміністративного правопорушення або кримінально-караного діяння. Такого формата заходи дуже корисно впливають на учнів шкіл та підвищують рівень правосвідомості молоді. У ході проведення лекції в учнів була можливість поспілкуватися з членом Координаційної ради Михайлом Борисевичем, дізнатися, як вступити до університету на юридичний факультет. Даний захід має окрім правоосвітньої функції ще й превентивну, що є дуже актуальним у наш час, коли рівень злочинності серед неповнолітніх зростає.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2019 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ