Семінар на тему: «Запити, звернення, петиції: звертаємося до державних органів правильно»

zvernenna

24 вересня 2015 року о 16:00 у ГТУ юстиції у Дніпропетровській області відбудиться семінар, на якому студенти-правники обговорюватимуть практичні аспекти подання запитів на публічну інформацію, звернень та петицій. Кожен учасник, який не мав досвіду подання відповідних звернень або запитів матиме змогу скласти такий документ, який буде перевірений на відповідність вимогам законодавства фахівцем з управління юстиції.

Мета Семінару: Роз’яснення для студентів-правників процедури подачі до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також до суб’єктів господарювання запитів на публічну інформацію, звернень та претензій. Обговорення актуальних питань щодо потреб подання письмових звернень до органів державної влади, а також визначення органів, до яких необхідно подавати запити та звернення по тим чи іншим актуальним питанням. Складання проектів звернень та запитів на публічну інформацію.

Формат Семінару: Семінар складається з трьох частин: вступної (обговорення законодавчої бази щодо звернень, запитів та петицій та строків розгляду); основної (розбір практичних ситуацій, при яких необхідно подавати той чи інших документ до органів державної влади, складання проектів запитів та звернень) та заключної (підведення підсумків, визначення коло питань, щодо яких необхідно подати запити на публічну інформацію з подальшим оприлюднення відповідей на запити на сторінках у соціальних мережах).

 

Вартість участі: Безкоштовно.

Учасникам з собою обов’язково мати – паспорт або студентський квиток.

Додаткова інформація за телефоном: (063) 328-92-83

або e-mail: Lawmandp@gmail.com

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2019 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ