Всеукраїнська зимова правнича школа 2016

школа

Дата проведення: 02-07 лютого 2016 року.

Організаторами Школи є Координаційна рада молодих юристів України при Мінюсті, Європейський університет за підтримки Міністерства юстиції України.

Місце проведення: Високогірна туристична база “Едельвейс” Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений – 30 км. від смт. Воловець)

Формат Школи: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку. Гірськолижний відпочинок та неформальне спілкування))

Мета Школи: формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Вартість: участі у школі 1800 грн.(без про”їзду). У разі Вашої участі у Школі просимо здійснити оплату за кожного учасника особисто по приїзду на семінар або на рахунок (за домовленістю)!
За рахунок внесків, організаційний комітет забезпечує учасникам: проживання, 3-х разове харчування, робочі матеріали конференції, тренінги, трансфер від залізничної станції Воловець до бази в обидва боки, екскурсії та ін.
Студентам з собою мати обов’язково – паспорт та студентський квиток.

Прохання направити заявки на участь до 25 січня 2016 року на адресу:
https://docs.google.com/forms/d/1MralgJ8dvnfhJInzXEaO..

Додаткова інформація на сторінці: https://vk.com/club108325468, http://krmj.org.ua

З питань участі просимо звертатися до Оргкомітету:
Євген Которобай, координатор школи, заступник голови КРМЮ України
тел.: 093 733 47 88, е-mail: Geki@bk.ru

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2019 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ