Реформування органів юстиції у сфері державної реєстрації

1

11.02.2016 року о 15:00 годин відбулась інформаційно-роз’яснювальна година для студентів з питань, що пов’язані з реформуванням органів юстиції та передачею повноважень у сфері нерухомості та бізнесу нотаріусам, на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.
Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Захарова Ольга Валеріївна висвітлювала питання стосовно реформування органів юстиції, акцентувала увагу на он-лайн сервісах Міністерства юстиції України та також розповіла про осередки правової допомоги.
В свою чергу начальник Управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Дудін Тимофій Миколайович більш детально розкрив тему щодо передачі повноважень у сфері нерухомості та бізнесу нотаріусам.
В даному заході прийняли участь представники Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області, а також студенти вищих навчальних закладів міста Дніпропетровська, а саме: Національного гірничого університету, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Університету митної справи та фінансів, Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля. Загальна кількість охоплених осіб – 116.
Формат зустрічі був незвичний для присутніх, адже представники Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області не тільки висвітлювали питання, а й намагалися дізнатися думку молодих юристів стосовно децентралізації та новітнього підходу до роботи органів юстиції. Такий хід сприяв до живої дискусії та цікавого діалогу. Що надає можливість зробити висновки про високу обізнаність студентів в питаннях правового життя нашої країни.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2019 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ