З нагоди Дня вишиванки!

IMG_9867(1)

19 травня 2016 року в актовій залі Головного територіального управління юстиції відбувся широкомасштабний захід, в рамках якого першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Захаровою Ольгою Валеріївною було ознайомлено правничу молодь з інформацією про проведення конкурсу на посади керівників бюро правової допомоги, а також з іншими реформами в системі органів юстиції. «Ви – студенти, майбутні правники, на яких покладаються великі надії, тим більше коли зараз майже всі Міністерства та відомства Уряду набувають нового формату, завдяки реформам, що втілюються.

 Міністерство юстиції України є одним з перших, яке обрало шлях глобального реформування структури своєї системи задля створення в Україні нових та зручних сервісів для громадян, сервісів європейського зразка з гідним рівнем обслуговування та надання послуг.
Необхідно зазначити, що однією із основних направленостей діяльності Міністерства юстиції є також підтримка студентської молоді. Молоді, яка є сучасною, із бажанням змінювати застрілі норми та впроваджувати новітні інноваційні програми та сміливі ідеї. За для цього постійно й активно долучаються та запрошуються  молоді фахівці до роботи в системі органів юстиції», – наголосила Ольга Захарова.
Загалом в рамках заходу студентів – правників ознайомлено з різноманітними питаннями у сфері права та психології, а також, з нагоди Дня вишиванки проведено історичний екскурс «Вишиванка як незламний символ українського народу», під час якого молоді фахівці-правники дізналися про історичні аспекти та географічні особливості вишиванки, як генетичного коду українського народу. Питання висвітлила методист центру гуманітарної освіти та виховання Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Також під час заходу директор Регіонального центру з надання безоплатної правої допомоги розповіла про створення мережі бюро правової допомоги та сфера їх діяльності та як потрапити туди працювати.
Практичний психолог провела тренінг про те, як подолати страхи при працевлаштуванні.
Студенти виявили велику цікавість щодо реформ, які відбуваються в системі юстиції, про що свідчили безліч питань, які лунали під час та після проведення заходи.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2019 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ