Підписання Меморандуму про співпрацю між КРМЮ у Дніпропетровській області та КРМЮ міста Києва при ГТУЮ у місті Києві

q

За планом роботи на 2017 рік за участю Начальника ГТУЮ у м. Києві Куценко С.І. Голова КРМЮ міста Києва при ГТУЮ у м. Києві Гдичинський В.Б. та Голова КРМЮ при ГТУЮ у Дніпропетровській області Фархадов Ф.Г. підписали Меморандум про співпрацю. На основі даного документу сторони в межах своїх завдань, функцій, повноважень та порядку, визначеному чинним законодавством України, здійснюватимуть системне, взаємне та дострокове співробітництво з метою забезпечення здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи та здійснюватимуть заходи щодо підвищення рівня правових знань населення.

В ході зустрічі колеги обмінялись досвідом проведення різних правових заходів, поділились інформацією щодо здійснення проектів на базі вищих та середніх навчальних закладів і домовились про виконання спільних завдань. Члени Координаційної ради міста Києва поширили інформацію щодо проекту «Школа малого бізнесу», конкурсу юридичних клінік «Правознавець» та конкурсу з вирішення кейсу «Jurisprudent», до яких можуть бути залучені студенти і молоді правники Дніпропетровської області.  Голова Координаційної ради при ГТУЮ у Дніпропетровській області Фархадов Ф.Г. разом із Заступником Федорчуком К.Ю. поділились досвідом проведення заходів, направлених на розвиток та покращення ораторських здібностей, та інших проектів стосовно правоосвітньої діяльності.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2019 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ