Регіональна експертна комісія підвела підсумки конкурсу “Я маю право!”

609

Конкурс щороку проводиться на території Дніпропетровської області. Організаторами Конкурсу є Координаційна рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України та Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

Основною метою Конкурсу є розвиток морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образа права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціальної-вагомої діяльності.

За умовами на Конкурс подавалися індивідуально підготовлені малюнки учнів та учнівських колективів, пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.

Конкурсні роботи виконувались в довільній графічній чи живописній техніці у форматі А4.

Розгляд малюнків, наданих для участі у конкурсі, здійснювався регіональною експертною комісією, до складу якої входять: Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області, Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області; комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради; Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради; Сектор позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, а також депутат Дніпровської міської ради VII скликання.

Слід зазначити, що всі малюнки, які було надано на розгляд, вразили членів комісії своєю оригінальністю, своєрідним баченням дітьми цього питання, неординарністю викладення дитячої думки у графічному аспекті та, звичайно, художньою майстерністю молоді регіону.

Переможці серед молодшої групи (індивідуальна робота):

І місце –  Гладка Вікторія Ігорівна, учениця 3-Б класу комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 113» Дніпровської міської ради;
ІІ місце – Марченко Маргарита Сергіївна, учениця 3-Б класу комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 113» Дніпровської міської ради;
ІІІ місце – Коденець Віталій Олексійович, учень 3-А класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 62» Дніпровської міської ради.
Переможці серед середньої  групи (індивідуальна робота):
І місце – Даценко Марія Артемівна, учениця 7-А класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №  94» Дніпровської міської ради;
ІІ місце – Кручковська Вероніка Сергіївна, учениця 7-Б класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 66» Дніпровської міської ради;
ІІІ місце – Рибка Єлизавета Юріївна, учениця 6-А класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 106» Дніпровської міської ради.
Переможці  старшої групи  (індивідуальна робота):
І місце – Журавель Євгенія Денисівна, учениця 9-А класу комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 13» Дніпровської міської ради;
ІІ місце – Чухно Ярослав Сергійович, учень 10-Ф класу комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 13» Дніпровської міської ради;
ІІІ місце – Терник Тетяна Анатоліївна, учениця 10-А класу комунального закладу освіти «Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови» Дніпровської міської ради.
  Вітаємо переможців, та висловлюємо вдячність за участь у Конкурсі вчителям та учням шкіл м. Дніпро.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2017 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ