VI з’їзд представників Координаційних рад молодих юристів

Фото КРМЮ
12 серпня 2017 року в м. Одеса за підтримки Міністерства юстиції України пройшов VI з’їзд представників Координаційних рад молодих юристів при головних територіальних управліннях юстиції в областях та м. Києві. В заході взяв участь голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області Фархадов Фархад.

На засіданні обговорювались питання організаційної діяльності Рад серед регіонів, заохочення молодих правників, удосконалення робочих веб-сторінок КРМЮ, створення єдиного каналу сповіщення про заходи, проведені КРМЮ по Україні, проблемні питання регіональних КРМЮ, обмін досвідом, налагодження співпраці, організація діяльності Форуму молодих юристів України 2017, проведення конкурсу «Молодий правник року 2017», підготовка до Всеукраїнського тижня права 2017 та багато інших.

Під час свого виступу на З’їзді Фархадов Фархад розповів про 8 річний досвід роботи на чолі Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

Разом з тим, ним було запропоновано запровадження для активних членів регіональних координаційних рад, які більше 3 років проводять заходи на обласному рівні, нового способу заохочення у вигляді включення до складу Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України.

Також було звернуто увагу на актуальність створення на всекруаїнському рівні щорічного альбому фотографій заходів, які проводяться системою координаціних рад.

Фархадов Фархад подякував усім присутнім за плідну співпрацю та обговорення питань порядку денного та наголосив на підтримці у проведенні спільних заходів, зокрема на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2020 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ