Урочисте відкриття Тижня права

imgonline-com-ua-Resize-HcjBVxu8dIZcKEX

02 жовтня 2017 року, на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулось урочисте відкриття Тижня права до Дня юриста на засіданні Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

Цим урочистим заходом не тільки відкрито ряд інформаційно-просвітницьких заходів, які проходитимуть протягом Тижня права з нагоди Дня юриста, а ще й оновлено склад Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

Але не тільки новим складом ознаменувалось це засідання, а ще й якісно новими змінами у функціонуванні. Так, представники Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області обрали пріоритетні напрямки діяльності: хтось обрав собі за мету розвивати ораторські здібності, хтось – комунікаційні та організаційні, а хтось – творчі.

Визначившись з напрямками роботи та обравши для себе найближчі активності, члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області, натхненні на нові звершення, закінчили своє перше засідання у новому складі і вже готуються до нових заходів.

Тож вітаємо оновлений склад та працюємо далі!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2020 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ