Жива книга до Дня юриста

111

2 жовтня 2017 року, в рамках Тижня правового інформування з нагоди відзначення Дня юриста та в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі КЗО «Середня загальноосвітня школа № 2» Дніпровської міської ради відбувся відкритий диспут «Жива книга до Дня юриста «У юристи я б пішов» за ініціативи Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова.

Почесними гостями на заході та водночас живими книгами стали: провідний спеціаліст відділу правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Цуканова Я.К. та представники Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області, представник Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрчук М.О. та Регіональний Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Кокшарова Т.О. Жива книга – це формат неформального спілкування, протягом якого слухачі дізнаються більше про особу, що розповідає. Так, представник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Цуканова Я.К. розповіла слухачам про те, як пройшла тернистий шлях юридичною професією: від навчання та стажування до працевлаштування на підприємствах та установах як державної, так і недержавної форм власності. Велику увагу у своєму спічі Ярослава Костянтинівна приділила проходженню державної служби у Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області. Представник відділу змістовно та цікаво розповідала про процедуру працевлаштування до цього органу, етапи конкурсу та вимоги до кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби. Крім того, Ярослава Костянтинівна повідала школярам про діяльність органів юстиції: про структурні підрозділи та їх функціональні обов`язки, корисні он-лайн-сервіси, які стануть у нагоді кожному громадянинові, та про правопросвітницькі проекти, які ініційовані Міністерством юстиції України, зокрема про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Загалом, захід пройшов інформативно та цікаво як для слухачів, так і для живих книг. Наостанок всі учасники зробили спільне фото, чим залишили пам`ять про дружню та комфортну атмосферу заходу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2020 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ