Семінар на тему “Легальна зайнятість”

1

05 жовтня 2017 року, в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста України та в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі Соборного центру зайнятості м. Дніпро представникамиГТУ юстиції у Дніпропетровській області разом з членами Координаційної ради молодих юристів при ТУї у Дніпропетровській області проведено семінар на тему «Легальна зайнятість» для безробітних.

Членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області – студентами ДВНЗ «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж» було підготовлено цікаву та інформативну доповідь на задану тему. В ході проведення заходу учасники семінару ставили лекторам тематичні питання та диспутували щодо легальної зайнятості як в Україні, так і в світі.

Загалом, захід пройшов на позитивній ноті, а також був інформативним для слухачів та продуктивним для лекторів.

Наголосимо, що правова просвіта населення наразі є провідним напрямком діяльності як Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, так і Міністерства юстиції України.

Тож продовжуємо свою правопросвітницьку місію і рухаємося далі!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2020 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ