Діалог-обговорення про права людини

imgonline-com-ua-Resize-HB3RHVUQpjmO

09 жовтня 2017 року в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста та в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі ДНУ ім. О.Гончара за ініціативи ГТУ у Дніпропетровській області відбувся діалог-обговорення про права людини зі студентством першого, другого та третього курсів юридичного факультету.

Диспут почався з визначення поняття «права людини» та перелічення основоположних прав та свобод людини і громадянина. Крім того, студенти визначили, якими ключовими нормативно-правовими актами регулюються права людини. Далі студентами разом з ментором у особі представниці Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області було обговорено ряд таких прав людини: право на громадянство, право на свободу пересування, право на свободу думки і віросповідання, право на особисте життя та право на судовий захист.

Не оминув захід і членів Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області, які проінформували учасників заходу про основні права та свободи громадян у сфері досудового урегулювання спору, новел антирейдерського законодавства, порядку нарахування субсидій та протидії корупції у вищих навчальних закладах шляхом розповсюдження інформаційних листівок.

Інформаційно-просвітницький захід пройшов на позитивній ноті та був інформативним для студентів юридичного факультету Дніпровського національного університету ім. О.Гончара.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Все права защищены © 2020 Координаційна рада молодих юристів. Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
Thanks: МГУДТ